Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-05-22
646596
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydländskt kustbild med grottor, olja på duk, ca 63x79 cm
Dukskador, hål