Anne Nilsson ljusstakar, 1 par
2019-05-24
646594
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNE NILSSON, ljusstakar, 2 st, "Celeste", Orrefors, signerade AN,MD höjd ca 33-41 cm
Bruksslitage