Golvlampa
2019-05-22
646554
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, på tripodbenställning, plastlindad skärm, höjd ca 86 cm
Slitage, smärre skador, enstaka lagning