Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVFIGURIN, 1970/80-tal, keramik, i form av dalmatin , höjd ca 70 cm
Bruksslitage i form av missfärgningar samt mindre ytslitage
646525
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här