Orientmatta
2019-05-28
646449
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Turkmen, tidigt 1900-tal, ca 271x220 cm
skador, slitage, lagningar