Sideboard 1960-tal
2019-05-22
646448
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, fyra lådor, två dörrar, höjd ca 77, 118x43 cm
Smärre slitage. Senare knoppar.