Louis Poulsen
2019-05-22
646427
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOUIS POULSEN, modell 41062, taklampa, plåt, vit, 1900-talets andra hälft, höjd 28, diam 50 cm.
Slitage, ojämnheter, smärre skador.