Uppläggningsbestick och fiskbestick
2019-05-22
646424
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSBESTICK, 1 par, silver, FISKBESTICK, 12+12, nysilver, modell svensk spetsig, uppläggningsbesticken stämplade Nordiska kompaniet 1918, monogramgravyr för makarna Philipson Horngren, silvervikt 294 g
Slitage