Taklampa i koppar
2019-05-24
646404
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, innerskärm i klarglas, ytterskärm i koppar, skärmens höjd ca 22 cm, diameter ca 30 cm
Bruksslitage och patina på skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen