Sven Wejsfelt vas
2019-05-24
646382
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN WEJSFELT (1953-2008): vas, unik, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad SWen samt. med Gustavsbergs studiohand, daterad -88, höjd ca 10