Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-05-23
646314
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Betande bästar, olja på duk, ca 100x115 cm
Färgbortfall