Matta old Kirman
2019-05-23
646269
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Old, Kirman, 291x203 cm
Slitage, smuts, nötningar, fransarna med skador