Slas litografi
2019-05-23
646166
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv från Södermälarstrand, signerad och daterad Stig Claesson, numrerad 219/300, färglitografi, ca 44x54 cm
Smuts, ej examinerad ur ramen