Fyr Aga

Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga
Fyr Aga

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FARLEDSFYR, AGA, 1900-talets första hälft, för gasdrift, bemålad mässing och koppar, märkt System AGA, skyltmärkt System Dalén AGA Gasaccumulator Stockholm, serienr. LBBH100, numrerad no 159, skyltmärkt S.19, AGA Stockholm Sweden, nummermärkt B-5/VIII NR-2028, Stockholm, höjd ca 210 cm

Kortad

646037

2019-05-21