aftonväska och poremonnä
2019-05-23
646035
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AFTONVÄSKA, PORTMONNÄ, silver, otydliga stämplar ca 17x16 cm, total vikt ca 291 g
Proviniens: Emma Meissner, 1886-1942, svensk operettsångerska och skådespelare
Bruksslitage