Väsksidor
2019-05-21
646016
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄSKSIDOR, möjligen qashqai, 1900-talets början, ca 132x68 cm
mindre lagning, smärre slitage