Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, förgylld, delvis med pastellage, höj 212x147 cm

Proveniens: Grand Hotell KAK-huset

Lagningar, smärre skador

645974

2019-05-21