Golvlampa mässing
Avslutad
2019-05-23
645973
| Klubbat belopp | 350 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, sannolikt Bergboms, stomme i mässing med svartlackerad dekor, med 2 armar, med justerbar höjd
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen