Lennart Jirlow färglitografi
2019-05-21
645970
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör med fasaner, signerad L Jirlow, EA , färglitografi, 41x57 cm