Skulptur 1900-tal
2019-05-22
645944
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, konstmassa, efter förlaga från 1300-talet f Kr, El Amarna, höjd 20 cm inkl. stensockel