Ljuskrona 1900-talets mitt
2019-05-23
645941
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, Karl Johan-stil, för 6 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade, höjd (exl sladd) ca 51, diameter ca 41 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen