Georges Braque litografi
2019-05-21
645940
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune II", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, ca 23,5x9 cm
Ref , Maeght nr 1035