Takarmatur träskuren 1900-tal
2019-05-21
645921
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, sex ljusarmar, skuren i trä, höjd ca 95, diameter 70 cm
Skador, lagningar