Fat Kina 1700-tal
2019-05-21
645911
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong, centrumdekor av landskap med figurer i underglasyrblått, diameter 35 cm
Enstaka kantnagg