Orientmattor
2019-05-27
645857
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTOR, 2 st, Turkmenistan, 1900-talets början, 137x103 resp 121x82 cm
mindre slitage