Fåtölj Yngve Ekström
2019-05-27
645852
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj, Swedese, formgivningsår 1956, stomme i bok, klädsel i fårskinn, brännmärkt Swedese Yngve Ekström, sitthöjd ca 40 cm
skador på klädsel, slitage