Philippe de Rougemont olja
2019-05-23
645744
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 65x53 cm