Boprdslampa Böhlmarks
2019-05-23
645738
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖHLMARKS, bordslampa, 1940-tal, art deco, 2-armad, mässing, fasetterat ben i mahogny, höjd ca 41 cm
Smärre slitage