Huggvärja
2019-05-26
645623
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HUGGVÄRJA, svensk, m/1832, för flottan, P-stämplad klinga, kavellindning av tvinnad mässingstråd, längd 91 cm.
Slitage.