John Ivar Berg oljemålning
2019-05-22
645558
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Kvällsljus Västkusten", monogramsignerad samt daterad 75, olja på duk, ca 56x66 cm