John Ivar Berg akrylmålning
2019-05-22
645556
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Junikväll i Björkhagen", signerad samt daterad 73, ca 65x56 cm