John Ivar Berg oljemålning
2019-05-22
645555
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Modell", signerad samt daterad 1943, olja på duk, ca 74x70 cm
Krackelyr