John Ivar Berg akrylmålning
2019-05-22
645551
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Utsikt från Hotell Gorgaulio Madeira", monogramsignerad samt daterad 73,(på baksidan) akryl på duk, ca 70x96