John Ivar Berg akrylmålning
2019-05-22
645547
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Hängande bläckfisk", monogramsignerad samt daterad 67, akryl på duk, ca 66x55 cm