John Ivar Berg akrylmålning
2019-05-22
645545
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Siesta", signerad samt daterad 67, akryl på duk, ca 64x55 cm