Skedar Västerås
2019-05-19
645540
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 12 st., silver, Otto Wilhelm Kjellberg (1836-1876) Västerås 1800-talets mitt, längd ca 22 cm, vikt ca 820 g
Ägarstämpel, slitage