Vadim Goryanskiy
2019-05-19
645499
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VADIM GORYANSKIY (Ukraina, född 1986): Landskap med bondgård, signerad Goryanskiy V, a tergo daterad 2017, olja på pannå, ca 36x40 cm