Dalior oljemålning
2019-05-19
645471
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dalior, otydligt signerad, olja på duk, ca
Lös i ram