Lars Jonsson litografi
2019-05-25
645441
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): litografi, signerad och numrerad 73/260.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.