Lena Linderholm färglitografi
2019-05-26
645420
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947): stilleben med tekanna, färglitografi, signerad Lena Linderholm och numrerad 130/225
Ej examinerad ur ram