Takpendel IKEA 1980-tal
2019-05-18
645363
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKPENDEL, IKEA, 1980-tal, lackerad plåt, reglerbar upphängning, diameter ca 45 cm
Bruksslitage