Bordslampfot förgylld gips
2019-05-19
645362
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, gips, förgylld, putto med gueridon, höjd ca 70 cm
Avklippt el, lampsockel saknas, smärre nagg