Bordslykta orientalisk
2019-05-19
645361
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLYKTA, 1900-talets början, orientalisk, betsad stomme, genombruten dekor, bemålat glas, dekor av polykroma figurscener, höjd ca 66 cm
Ett glas saknas, dekorskador