Skrivbord omkring år 1900
2019-05-25
645292
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, omkring år 1900, fanerat med valnöt, delivs läderklädd skiva, på hjultrissor, längd 102 cm, bredd 70 cm, höjd 76 cm.
Slitage med fläckar och mindre torrsprickor, nyckel saknas.