Sven-Arne ´´Höken´´ Hökenström akryl målning
2019-05-21
645257
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SVEN-ARNE "Höken" HÖKENSTRÖM (född 1947): Motiv av en nedstämd gycklare, signerad Höken, akryl på duk, ca 116x89 cm
Smärre slitage