Hans-Agne Jakobsson takarmatur
2019-05-21
645251
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, sannolikt, takarmatur, 1960/70-tal, stomme i mässing, 5 armar, inre kupor i klarfärgat glas med rutig mönster, yttre kupor i svagt rökfärgat glas, total höjd ca 53, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen