Spänne jade
2019-05-19
645245
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPÄNNE, jade, Kina, 1900-talets slut, dekor i relief, längd ca 10 cm
Lagning, spricka