Vas samt bojan Kina 1800-tal
2019-05-19
645205
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, BOJAN, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 10-26 cm
Vasen med lagningar