Yrjö Edelmann
2019-05-17
645155
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Veckat papper, signerad och numrerad HC, digital print, bladstorlek ca 88,5x62 cm
Oramad