Oljemålning Mexiko
2019-05-17
645109
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Mexiko 17/1800-tal): Madonnabild, olja på duk, ca 79x50 cm, ej inramad
Duken deformerad, färgbortfall, duklagningar